КАЛІФОРНІЙСЬКИЙ БЛОНД

Фахівці DESSANGE упевнені, що технічна робота з кольором — окреме ремесло. Тому професія колориста з'явилася саме в DESSANGE.

Техніки фарбування, використовувані в наших салонах краси, є ексклюзивними і освоїти їх можна винятково у навчальних центрах DESSANGE.

Каліфорнійське мелірування майстер виконує за допомогою пензлика на довгому волоссі, не використовуючи фольгу або шапочку. Фарба наноситься тільки на поверхню волосся, завдяки чому коріння — темне, а кінчики — світлі. Ця «запатентована» техніка дозволяє отримати яскравий природний результат: ніби жінка нещодавно повернулася з літньої відпустки. Завжди актуальна техніка, яка набуває нових штрихів у кожній колекції.

В арсеналі DESSANGE — розроблені унікальні техніки для виконання каліфорнійського мелірування з урахуванням різної довжини і різних відтінків волосся.

Мелірування завжди робиться без застосування шапочки і фольги. Це дозволяє колористу, працюючи з кольором, бачити контури стрижки та те, яким чином рухається волосся. Він акцентує увагу на формі стрижки, враховуючи і наслідки відростання волосся.

Для кожної клієнтки майстер здійснює подвійну індивідуальну добірку кольору: створення унікальної суміші із засобу для фарбування L'Oréal або MY.ORGANICS, рослинного молочка та завершальний етап у вигляді неповторного відтінку за допомогою шампунів для оптимізації кольору Natural Pigma, Re.life.