Історія DESSANGE

Бренд DESSANGE заснований у 1954 році. Розкішний і досконалий — еталон жіночності та краси.

Складно уявити сучасну моду, якби Франція не відмовилася від строгого стилю на користь плавних ліній і легких силуетів, доповнивши їх елегантними, оригінальними, природними стрижками. Паризький перукар Жак Дессанж став творцем природних зачісок, що підкреслюють риси обличчя. Розроблена ним техніка стилю Coiffe-Decoiffe стала популярною і посприяла розвиткові бренда DESSANGE.

1954 рік

Жак Дессанж відкриває свій перший салон в Парижі, на авеню Франкліна Рузвельта, 37. Бренд моментально завойовує репутацію беззаперечного орієнтира в світі французької розкоші. Він прекрасно усвідомлює прагнення жінок до емансипації та надає їм доступ до краси через свободу. У 2004 році цей салон DESSANGE площею 1000 м², що став першим у світі, відчиняє свої двері за адресою авеню Франкліна Рузвельта, 39, у самісінькому серці знаменитого паризького готелю Triangle d'Or.

1958 рік

Спільна історія DESSANGE і Каннського фестивалю починається в 1950-х роках завдяки Корін де Буасьєр, матері Бенджаміна Дессанжа, яка на той час виконувала функцію прес-аташе Бріджит Бардо. Прагнучи додати нотку шику та мрії в атмосферу фестивалю, вона з'являється на ньому зі стилістом DESSANGE зі знаменитого салону на Єлисейських полях, щоб зробити сяйво кінозірок ще більш яскравим. Сьогодні DESSANGE — єдиний офіційний стиліст Міжнародного Каннського кінофестивалю. Найкрасивіші зачіски знаменитостей, які позують на легендарних сходах, створені зусиллями команди студії DESSANGE.

1961 рік

DESSANGE виступає в авангарді свого часу, організовуючи перший показ зачісок, який наочно демонструє художній смак перукарів і творчий потенціал бренда. Ці заходи незабаром увійдуть в історію під назвою Show Prestige, до яких виявляють інтерес більш як 3000 перукарів з усього світу. Сьогодні Show Prestige є беззаперечним свідченням репутації та майстерності бренда DESSANGE

1962 рік

DESSANGE починає розширювати свою міжнародну присутність з відкриття першого салону в Тунісі. Сьогодні ім'я бренда славиться у всьому світі завдяки унікальній мережі, що складається з 400 салонів в 47 країнах світу.

1979 рік

Перший навчальний центр DESSANGE відчиняє свої двері в Парижі. Сьогодні бренд має 7 навчальних центрів по всьому світові, де персонал салонів удосконалює свою майстерність.

Тренери DESSANGE проводять навчання за кордоном, що забезпечує ідеальне оволодіння майстерністю і професійною етикою співробітниками всіх салонів. У 2011 році бренд у черговий раз довів свою передову роль у світі перукарського мистецтва, відкривши онлайн-платформу для навчання.

Вона переведена на декілька мов і доступна виключно працівникам нашої мережі.

1983 рік

DESSANGE створює легендарне каліфорнійське мелірування. Ця регулярно оновлювана техніка щодня завойовує нових шанувальників. У тому ж році випускають першу лінію продукції з догляду за волоссям від DESSANGE під назвою Secret Professionnel, що розповсюджують в салонах бренда.

1990 рік

DESSANGE усвідомлює необхідність піклування про жінку загалом і розробляє перші засоби для макіяжу та продукцію з догляду за обличчям та тілом. Салони DESSANGE стають справжніми храмами жіночої краси.

1996 рік

Phyto означає «рослина», а DESS — похідне від DESSANGE. Продукція PHYTODESS об'єднала в собі перукарське мистецтво та багатство природи — основне джерело краси.

Унікальні формули на основі кольорової глини, ефірних олій, рослинних екстрактів, олігоелементів, каменів і дорогоцінних металів поєднуються з витонченими текстурами та тонкими ароматами для гарантованого задоволення від застосування.

М'які формули, що містять понад 80% натуральних компонентів, привносять майстерність бренда і професійний догляд до домівки кожної жінки. Сьогодні марка PHYTODESS представлена в Європі, США і Південній Америці.

1999 рік

DESSANGE має у своєму розпорядженні власний промисловий майданчик у французькій комуні Гідель, де виготовляють шампуні та маски для волосся. Саме з цього заводу, сертифікованого за стандартом ISO 9001, продукцію DESSANGE поставляють до салонів бренда по всьому світові. Лейбл Made in France належить єдиному французькому бренду на ринку перукарських послуг, який розробляє, виготовляє і розповсюджує свої засоби для догляду за волоссям безпосередньо зі свого заводу на території країни.

2001 рік Знаменний рік для України — відкриті перші салони DESSANGE у Києві! Тепер киянки можуть скористатися послугами і насолодитися сервісом DESSANGE у рідному місті.
2007 рік

Французька розкіш стає доступною не тільки столичним дамам. Рік ознаменований відкриттям салону DESSANGE в Дніпропетровську. Салон є зразком високого стилю і знайомить жінок з тонкою філософією догляду.

2009 рік

Засоби для догляду за волоссям від бренда DESSANGE уперше представлені в салонах. Бренд розробляє і виготовляє власні засоби для догляду за волоссям на заводі, розташованому в комуні Гідель, Бретань. Елітна колекція DESSANGE Paris має в своєму складі цінний компонент — чорну перлину, що символізує ідеальну красу.

2014 рік

Протягом 60 років існування бренда його покликанням було і залишається бажання зробити жінку красивою. DESSANGE невпинно прагне до досконалості, запрошуючи прекрасних дам доторкнутися до чарівництва.

Історія дому DESSANGE — це ода невтомній любові до перукарського мистецтва. Сьогодні компанію очолює Бенджамін Дессанж, син Жака, який урочисто підтримує невгасиме полум'я творчості дому DESSANGE.